Hollywood-beroemdheid tafeldecoratie siliconen wassen halfbuste beeld
| Naam | Hollywood-beroemdheid tafeldecoratie siliconen wassen halfbuste beeld |
| Garantie | 2 jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | DXDF |
| Modelnummer | N0000018B |
| Stijl | Westers |
| Materiaal | Siliconen en glasvezel |
| Maat | 60 cm hoogte |
| Lap | Op maat gemaakt |
| Levensduur | Minimaal 20 jaar |
| Temperatuur en luchtvochtigheid | Kamertemperatuur is prima. |
| Onderhoud | Langdurige onderhoudsondersteuning |
| Pakket | Multiplex kist |
| Enkele verpakkingsgrootte | 60x55x90 cm |
| Brutogewicht per stuk | 30.000 kg |
Grand Orient Wax Art is een gevestigde fabrikant van wassen beelden.
Zhongshan Grand Orient Wax Art Co., Ltd. is een van de eerste bedrijven in China die wassenbeelden maakt.
QUICK LINKS
ADDRESS
Gebouw 7, nr. 6 Hangfeng Six Road, Guangdong Game & Amusement Culture Industry City, Gangkou Town, Zhongshan City, Guangdong, China