Promotionele aanbieding: Op maat gemaakte siliconen buste van een beroemd persoon.
| Naam | Promotionele, op maat gemaakte siliconen buste van een beroemd persoon |
| Garantie | 2 jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | DXDF |
| Modelnummer | N0000371 |
| Stijl | Westers |
| Materiaal | Siliconen en glasvezel |
| Maat | 55 cm hoogte |
| Lap | Op maat gemaakt |
| Levensduur | Minimaal 20 jaar |
| Temperatuur en luchtvochtigheid | Kamertemperatuur is prima. |
| Onderhoud | Langdurige onderhoudsondersteuning |
| Pakket | Multiplex kist |
| Enkele verpakkingsgrootte | 65x65x70 cm |
| Brutogewicht per stuk | 30.000 kg |
Grand Orient Wax Art is een gevestigde fabrikant van wassen beelden.
Zhongshan Grand Orient Wax Art Co., Ltd. is een van de eerste bedrijven in China die wassenbeelden maakt.
QUICK LINKS
ADDRESS
Gebouw 7, nr. 6 Hangfeng Six Road, Guangdong Game & Amusement Culture Industry City, Gangkou Town, Zhongshan City, Guangdong, China